Бажання Тараса
Жив Тарасик у селі,
Мав сестрички дві малі,
Микита-брат турботу мав:
Трьох молодших доглядав.
Ці маленькі голубята
Без матусі і без тата
Сиротинками росли,
Важким шляхом долі йшли.
Та не маючи нічого,
Живучи украй убого,
Вчивсь Тарасик малювати,
Працював і вмів співати.
З піснею усе життя
Йшов Тарас у майбуття.
Він бажав народу - волі,
Україні - щастя й долі!
М'яч Дмитро, 7-Б клас
Пам'яті Тараса Шевченка
Малий Тарас умів співати,
Вірші складати й малювати,
Але малюнки і пісні
Були в Тарасика сумні.
Важке було його життя,
Без радощів росло дитя:
Сиріткою він рано став,
Без тата й ненечки зростав.
Велику мрію в серці мав,
І все на світі малював.
Життя і долю українців
У віршах своїх прославляв.
М'яч Дмитро, 7-Б клас
Шевченку
Шевченко - Пушкін український.
Шевченко геній і поет.
Людина просто промениста,
Що вічністю упала на мольберт.
Упала віршем, піснею, строфою,
Упала та воскресла ранньою росою.
Вона не висохла, не вмерла,
А ожила, засяяла мов перла.
І доки людство буде жить на світі,
І доки весело сміятись будуть діти,
Імя Шевченкове не вмре на видноколі
І людям сонцем сяять буде новим!
Н.Кодря
На память батькові
Шевченко - батько Україні,
Він викохав її з руїн.
На вічну память йому нині
Оспівують красу місцин,
Де у дитинстві був щасливий,
Де бігав в росах босоніж,
Де вмерла мати... Де в калині
Він гірко плакав. В серце ніж
Смерть передчасна й'о встромила
І вбила хлопця. Став поет.
Згадаємо ж неволі днину,
Щасливий випав нам білет.
Не бачимо того, що бачив.
Не чуємо того, що чув.
Його річницю ми відзначим.
Дай, Боже, щоб її відчув.
Кокорєва Олена
Памяті Шевченка
Він багато стерпів у неволі,
Безталанний і бідний кріпак,
Не скорився жорстокій він долі -
Сильний, мужній, як справжній козак,
Його думки - то болі народу,
Його вірші - народні слова.
Та і см він - козацького роду,
І душа його - вічно жива.
Він Великий Кобзар України,
Буде завжди у серці у нас.
І у "вольній" і "новій" країні
Помянем його: "Ти - наш Тарас!"
Шаповал Володимир
Жив Тарасик у селі,
Мав сестрички дві малі,
Микита-брат турботу мав:
Трьох молодших доглядав.
Ці маленькі голубята
Без матусі і без тата
Сиротинками росли,
Важким шляхом долі йшли.
Та не маючи нічого,
Живучи украй убого,
Вчивсь Тарасик малювати,
Працював і вмів співати.
З піснею усе життя
Йшов Тарас у майбуття.
Він бажав народу - волі,
Україні - щастя й долі!
М'яч Дмитро, 7-Б клас
Пам'яті Тараса Шевченка
Малий Тарас умів співати,
Вірші складати й малювати,
Але малюнки і пісні
Були в Тарасика сумні.
Важке було його життя,
Без радощів росло дитя:
Сиріткою він рано став,
Без тата й ненечки зростав.
Велику мрію в серці мав,
І все на світі малював.
Життя і долю українців
У віршах своїх прославляв.
М'яч Дмитро, 7-Б клас
Шевченку
Шевченко - Пушкін український.
Шевченко геній і поет.
Людина просто промениста,
Що вічністю упала на мольберт.
Упала віршем, піснею, строфою,
Упала та воскресла ранньою росою.
Вона не висохла, не вмерла,
А ожила, засяяла мов перла.
І доки людство буде жить на світі,
І доки весело сміятись будуть діти,
Імя Шевченкове не вмре на видноколі
І людям сонцем сяять буде новим!
Н.Кодря
На память батькові
Шевченко - батько Україні,
Він викохав її з руїн.
На вічну память йому нині
Оспівують красу місцин,
Де у дитинстві був щасливий,
Де бігав в росах босоніж,
Де вмерла мати... Де в калині
Він гірко плакав. В серце ніж
Смерть передчасна й'о встромила
І вбила хлопця. Став поет.
Згадаємо ж неволі днину,
Щасливий випав нам білет.
Не бачимо того, що бачив.
Не чуємо того, що чув.
Його річницю ми відзначим.
Дай, Боже, щоб її відчув.
Кокорєва Олена
Памяті Шевченка
Він багато стерпів у неволі,
Безталанний і бідний кріпак,
Не скорився жорстокій він долі -
Сильний, мужній, як справжній козак,
Його думки - то болі народу,
Його вірші - народні слова.
Та і см він - козацького роду,
І душа його - вічно жива.
Він Великий Кобзар України,
Буде завжди у серці у нас.
І у "вольній" і "новій" країні
Помянем його: "Ти - наш Тарас!"
Шаповал Володимир
Комментариев нет:
Отправить комментарий